Coordinate Geometry

Kolik stojí vytvořená grafika?


Při finanční kalkulaci počítám se všemi aspekty - rozsah práce, grafická náročnost a váš kapitál. Přesnou cenu za realizaci grafiky vám stanovím po seznámení bližších informací. Moje hodinová sazba činí 400 Kč/h a orientační cena za vytvoření např.: logotypu je v rozmezí 3 000 - 10 000 Kč. Neváhejte mě ohledně ceny kontaktovat na konci stránky pomocí nezávazného kontaktního formuláře, a nebo rovnou využijte zakázkový formulář - https://www.antoninparal.com/formular .
Musím vyplňovat zakázkový formulář?


Ano, po závazné objednávce vám zašlu k vyplnění zakázkový fomulář. Úvodní průzkum je pro mě důležitý z hlediska analýzy Vašich grafických preferencí. Bez kvalitního zadání zároveň není možné vytvořit výsledek na míru. Zakázkový formulář zabere maximálně 10 minut vašeho času a může zásadně ovlivnit výsledek finálního designu.
Je možnost zrušit zakázku?


Zakázku je možné zrušit kdykoliv před zahájením procesu designu (tzn. 1 až 3 dny po odeslání zakázkového formuláře). Pokud by se zakázka rušila v průběhu spolupráce propadá vaše předem domluvená záloha (zpravidla 25% - 40% z celkové ceny - dle projektu). Bližší informace týkající se finální ceny a zrušení můžeme společně vyřešit v rámci vytvořené smlouvy o díle.

About us | Contact us| Privacy policy | Terms of use

 

© 2019 by Free SAT® Practice. All rights reserved  

 

SAT® is a trademark registered by the College Board, which was not involved with the creation of, is not affiliated with, and does not endorse services provided by freesatpractice.org.